Menu Zavrieť

Doprava a platba

Tovar dodávame na adresu určenú v objednávke a to od 1-5 pracovných dní (vynímajúc sviatky a víkendy) pri skladových zásobách. Ak tovar skladom nie je, bude nakupujúci o dodacej lehote informovaný mailom. Pri akomkoľvek oneskorení odoslania objednávky bude nakupujúci písomne upozornený. K našej lehote treba pripočítať lehotu dodania, ktorú potrebuje dopravca na doručenie tovaru.

Tovar je zasielaný kuriérom alebo Slovenskou poštou na dobierku, dodacia lehota je zvyčajne do 3 pracovných dní.

Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov môže byť dodacia lehota dlhšia. O týchto skutočnostiach však bude nakupujúci oboznámený mailom.

Cena a spôsob doručenia:

Slovenská pošta balík na adresu: 5,20 EUR

Slovenská pošta express kuriér na poštu: 6,30 EUR
(Doručenie nasledujúci deň)

Slovenská pošta express kuriér na adresu: 8 EUR
(Doručenie nasledujúci deň)

Packeta Home delivery 6 EUR
Packeta výdajné miesto 3,70 EUR

Príplatok za dobierku: 1,20 EUR

Cena tovaru, platobné podmienky, prepravné a prebratie tovaru

Cena produktu je stanovená cenníkom obchodu a-knihy.sk. Ceny uvedené v cenníku sú konečné ceny už s DPH. Ceny môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod.. Aktuálna platná cena produktu bude vždy oznámená pri overovaní objednávky.

Ak bude na konkrétny tovar prebiehať časovo obmedzená zľava, vyhradzuje si predávajúci právo v prípade vypredania tohto tovaru alebo skončenia zľavy jednostranne zrušiť túto zľavu. Oznámenie o zrušení zľavy bude doručené na emailovú adresu uvedenú v objednávke. V tomto prípade je kupujúci oprávnený objednávku zrušiť a to do 42 hodín od odoslania oznámenia o zrušení zľavy.

V opačnom prípade je objednávka naďalej záväzná pre obe strany a tovar bude nakupujúcemu dodaný v pôvodnej cene.

Tovar zostáva majetkom predávajúceho až do doby úplného zaplatenia ceny nakupujúcim. Nakupujúci uhrádza platbu:
dobierkou – celkovú cenu platí nakupujúci pri prevzatí zásielky kuriérovi, alebo prevodom na účet SK44 1100 0000 0029 4912 9512.

Pri preberaní zásielky na dobierku platí spotrebiteľ celkovú cenu, ktorá obsahuje cenu za tovar a poplatky za dopravné.

Platby online kartou sa uskutočňujú prostredníctvom systému Tatrabanka Cardpay.

Pri preberaní zásielky je nakupujúci povinný skontrolovať si jej fyzickú neporušenosť a kompletnosť. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená a zničená, nakupujúci je povinný bez prevzatia zásielky ihneď kontaktovať predávajúceho a so zasielateľskou spoločnosťou spísať Zápis o škode na zásielke. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie produktu nebudú akceptované.